نصب و اجرای کلین روم

نصب و اجرای کلین روم

کلین روم به معنای اتاق پاک و عاری از هرگونه آلودگی و میکروب است. نصب و اجرای کلین روم نیز با استفاده از مصالح ساختمانی پیش ساخته مانند ساندویچ پانل انجام می‌شود. ساندویچ پانل‌ یک پوشش ساختمانی است که به عنوان دیوار و سقف سازه‌ها از آن استفاده می‌شود. از آن‌جایی که کلین روم در محیط‌های سربسته اجرا می‌شود، برای پوشش دیوار و سقف آن از ساندویچ پانل دیواری استفاده می‌شود.

نصب و اجرای کلین روم فرایند پیچیده‌ای است که انجام آن نیازمند تخصص و مهارت است به همین دلیل پیش از نصب و اجرای کلین روم حتما با یک تیم فنی متخصص در این مورد مشورت کنید. برای نصب کلین روم از ساندویچ پانل کلین روم استفاده می‌شود.

برای طراحی این پنل‌ها اغلب از بهترین نوع فوم و ورق مانند فوم پلی اورتان و ورق آلوزینک استفاده می‌شود. علاوه بر این متعلقات و ملزوماتی مانند ورق فلاشینگ کلین روم و درب کلین روم برای نصب و اجرای اتاق تمیز نیاز است؛ که در این ویدئو تمامی مراحل با جزئیات به تصویر کشیده شده است.

ویدئو مراحل نصب و اجرای کلین روم به شما این امکان را می‌دهد که به صورت دقیق شاهد فرایند نصب و اجرای ساندویچ پنل‌های کلین روم باشید.

اگر قصد احداث یک سازه مانند کلین روم را دارید ابتدا با کارشناسان آسیا پانل تماس حاصل نمایید و از مشاوره‌های تیم فنی آسیا پانل بهره‌مند شوید. علاوه بر این جهت تامین ساندویچ پانل کلین روم، متعلقات نصب و تجهیزات مانند پس باکس کلین روم از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *