ورق فلاشینگ کلین روم

ساندویچ پانل چیست

اگر با ساختار ساندویچ پانل و نحوه آب‌بندی و درزبندی پانل‌ها آشنایی داشته باشید، می‌دانید که یکسری تجهیزات از جمله ورق فلاشینگ، فیتر، ورق آبرو جهت آب‌بندی و درزبندی ساندویچ پانل‌ها وجود دارد. ما در این مطلب قصد داریم درباره انواع ورق فلاشینگ کلین روم نکات مهمی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

نوع کاربرد ورق فلاشینگی که در سازه‌هایی مانند کلین روم استفاده می‌شود با سایر انواع سازه‌ها تفاوتی ندارد در حقیقت ورق فلاشینگ کلین روم به عنوان یک عایق ضد آب و هوا، در نقاط اتصال درب‌ها، پنجره، لوله‌های تهویه و سایر نقاطی که احتمال نفوذ آب و هوا وجود دارد نصب می‌شود.   در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع ورق فلاشینگ کلین روم آشنا شوید.

انواع ورق فلاشینگ کلین روم

فلاشینگ کرو (کنج داخل)

فلاشینگ کرو که برای پوشاندن اتصالات کنج داخل دیوارها و سقف از آن استفاده می‌شود تماما از جنس PVC است. قبل از نصب این فلاشینگ از یک نگهدارنده آلومینیومی استفاده می‌شود که ابتدا این نگهدارنده توسط پیچ به دیوار متصل می‌شود و سپس این فلاشینگ با استفاده از یک زبانه داخل این نگهدارنده چفت می‌شود. فلاشینگ کرو در دو نوع R100 و R65 تولید می‌شوند این اعداد نشان دهنده طول قوس فلاشینگ کرو به واحد میلی‌متر است.

فلاشینگ کنج بیرون

از فلاشینگ کنج بیرون برای پوشاندن اتصالات و زوایای بیرونی دیوارها استفاده می‌شود، این نوع فلاشینگ تماما از جنس آلومینیوم است و عملکردی مشابه فلاشینگ کرو دارد.

پروفیل T آلومینیوم

در برخی مواقع طول پانل‌های سقفی زیاد است به همین دلیل این پانل‌ها را در دو یا سه شیت مجزا برش می‌زنند، در هنگام نصب این پانل‌ها نیز  از تجهیزاتی مانند پروفیل T کمک می‌گیرند. ابتدا پروفیل‌های T شکل به سقف متصل می‌شوند و سپس پانل‌ها در داخل این پروفیل‌ها جای گذاری می‌شوند.

فلاشینگ اتصال گوشه

حال که با کاربرد و مشخصات ورق فلاشینگ کرو آشنا شدید باید بدانید در هنگام نصب فلاشینگ کرو و پوشاندن درز و کنج دیوارها و سقف، یکسری فواصل بین فلاشینگ‌های کرو ایجاد می‌شود که این فواصل را با استفاده از فلاشینگ اتصال گوشه می‌پوشانند. جنس این نوع فلاشینگ نیز از نوع PVC است.

قیمت ورق فلاشینگ کلین روم

برای تهیه انواع ورق فلاشینگ کلین روم و استعلام ورق فلاشینگ کلین روم شما می‌توانید با کارشناسان آسیا پانل تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است برای نصب و اجرای کلین روم نیز می‌توانید از تیم نصب آسیا پانل کمک بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *