slider4

درباره آسیا پانل

آسیا پانل نزدیک به یک دهه است که با هدف ایجاد یک محور تولید و عرضه تجهیزات و مصالح ساختمانی پیش ساخته با کیفیت مانند ساندویچ پانل تاسیس شد. تیم گرداننده آسیا پانل در حال حاضر از افراد متخصص، حرفه‌ای و مجرب در زمینه طراحی و اجرای پروژه‌های سازه‌های صنعتی و ساختمان‌های پیش ساخته تشکیل شده است. وجه تمایز ما نسبت به سایر شرکت‌ها در این است که به طور مستمر در جهت توسعه محصولات خود و ارائه راه‌کار به مشتریان تلاش می‌کنیم.

مشتری مداری و اهمیت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان از همان ابتدا جز ارزش‌های این مجموعه بوده است. وجود مدیران کاردان و نیروهای حاذق در مجموعه آسیا پانل سبب شده است تا امروز بتوانیم محدودیت تولید و عرضه مصالح پیش ساخته با کیفیت را جبران کنیم. لازم به ذکر است آسیا پانل با توجه به استانداردهای کیفی در سطح جهانی از بهترین متریال و مجهزترین تجهیزات و ماشین آلات برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند. در همین راستا آسیا پانل علاوه بر حضور فعال در بازار های بین المللی و درخواست های متوالی برای صادرات به کشورهای همجوار، افتخار همکاری و به ثمر رساندن بسیاری از پروژه‌های داخلی را نیز داشته است. ما از تمام کسانی که در این مسیر به ما اعتماد کرده‌اند صمیمانه قدردانی می‌کنیم و از همراهی شما عزیزان بسیار مشعوفیم. تیم آسیا پانل به آینده‌ای روشن در کنار شما می‌اندیشد.

چرا آسیا پانل؟

شما در آسیا پانل با یک تیم مجری و با تجربه که نیازهای مشتریان را از نزدیک لمس کرده طرف هستید که می تواند بهترین مشاوره را برای پروژه‌های شما ارائه کند، علاوه بر این، ارائه خدمات ذیل از دیگر وظایف آسیا پانل به‌شمار می‌رود:

  • آماده‌سازی سفارش مطابق با کیفیت و ابعاد مورد نظر شما
  • مشاوره رایگان در زمینه نصب ساندویچ پانل و انتخاب بهترین نوع پانل
  • پیگیری به موقع در تمامی مراحل از تولید تا بارگیری کالا از درب کارخانه
  • سرویس دهی در حوزه نصب ساندویچ پانل با در اختیار داشتن یک تیم نصب حرفه‌ای و مجرب