نحوه نصب ساندویچ پانل دیواری

نصب ساندویچ پانل دیواری یک فرآیند تخصصی است که نیازمند دقت و تجربه متخصصان ماهر در این زمینه است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتما پیش از نصب ساندویچ پانل‌ها با یک تیم متخصص و حرفه‌ای در این زمینه مشورت کنید. انتخاب یک تیم مناسب نصب به اندازه انتخاب ساندویچ پانل با کیفیت دارای اهمیت است.در این ویدئو مراحل مختلف نصب ساندویچ پانل دیواری به شکل تصویری نمایش داده شده است. تماشای این ویدئو به شما این امکان را می‌دهد که به صورت دقیق‌تر و کاربردی‌تر با این فرایند آشنا شوید.
نحوه نصب ساندویچ پانل دیواری به صورت کلی شامل مراحل زیر است:

  • آماده‌سازی سطح: این مرحله شامل مخلوط‌سازی، کف‌سازی و بسترسازی مناسب است.
  • نصب فریم‌ها و قطعات: قطعات سوله شامل انواع قوطی، پروفیل، میلگرد و تیرآهن به محل اجرای پروژه منتقل و نصب می‌شوند.
  • اجرای پوشش دیوار و سقف: پوشش دیوار و سقف نیز شامل ساندویچ پانل دیواری و سقفی است که مطابق با نقشه برش خورده و در محل خود نصب می‌شوند.
  • عایق‌بندی و نصب ملزومات: عایق‌بندی شامل نصب اکسسوری‌ها و متعلقات نصب است. نصب انواع ورق فلاشینگ و فیتر در این مرحله جای می‌گیرد.
  • تکمیل پروژه: نصب درب‌وپنجره و اجرای تاسیسات الکتریکال
در این ویدئو نحوه زیرسازی ساندویچ پانل دیواری، نصب بادبندها و پروفیل‌ها با جزئیات نمایش داده شده است. همچنین نحوه قرارگیری و چینش هر شیت (برگ) ساندویچ پانل دیواری را نیز می‌توانید مشاهده کنید. علاوه بر این نصب و اجرای متعلقات و ملزومات نصب ساندویچ پانل مانند ورق فلاشینگ نیز به خوبی به تصویر کشیده شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *