نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی

نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی

نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی یک فرایند پیچیده و نیازمند تجربه، تخصص و دقت بالا است. در ویدئو زیر عملیات نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی را مرحله به مرحله و به صورت جزئی مشاهده می‌کنید. نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی شامل مراحل زیر است:

  • مرحله اول: بسته به نوع سازه در مرحله اول زیرسازی با استفاده از انواع قطعات فلزی مانند تیر ورق، میلگرد، قوطی و پروفیل انجام می‌شود. یکی از انواع پروفیل‌هایی که برای نصب ساندویچ پانل سقفی استفاده می‌شود پروفیل z یا همان پرلین است که وزن ساندویچ پانل را به تیرهای اصلی منتقل می‌کند.
  • مرحله دوم: برای درزبندی و آب‌بندی ساندویچ پانل‌های سقفی نیز ابتدا ورق فلاشینگ زیرتاج سپس ساندویچ پانل‌های سقفی نصب می‌شوند.
  • مرحله سوم: بعد از نصب پنل‌های سقفی برای درزبندی و آب‌بندی پانل‌ها، و پوشاندن خط الراس ساندویچ پانل‌های سقفی از ورق فلاشینگ تاج استفاده می‌کنند.
  • مرحله چهارم: در برخی از انواع کاربری‌ها و به درخواست مشتریان جهت هدایت آب باران به سمت سطح زمین از ورق آبرو جعبه‌ای، فیتیله‌ای و یا لندنی نیز استفاده می‌کنند.
نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی توسط یک تیم فنی مجرب و زبده انجام می‌شود و نیازمند رعایت نکات خاصی است که در صورت عدم رعایت این نکات ممکن است به پانل‌ها آسیب وارد شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره جزئیات نحوه نصب پنل‌های سقفی می‌توانید با تیم فنی آسیا پانل تماس حاصل نمایید و از راهنمایی‌ و مشاوره‌های این تیم بهره‌مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *