نصب و اجرای ساندویچ پانل

برای نصب و اجرای سازه پیش ساخته مانند سوله ابتدا مهندسان با توجه به نیازها و مشخصات پروژه نقشه‌های معماری و شاپ سوله را طراحی و برنامه‌ریزی می‌کنند. این نقشه‌ها شامل جزئیاتی مانند ابعاد، متریال مورد استفاده و دیگر اجزای مربوطه است. در مرحله بعد قطعات فلزی سوله، مانند قوطی‌های پروفیل، میلگردها، تیرها و ستون‌ها نصب و اجرا می‌شوند.

در مرحله بعد پوشش سازه‌ای سوله مانند ساندویچ پانل‌های دیواری و سقفی نصب و اجرا می‌شوند. در این ویدئو نصب و اجرای جزئیات به صورت دقیق و به طور عملی نمایش داده شده است.

بعد از اجرای فونداسیون و ایجاد یک بستر مناسب برای اجرای سازه ابتدا قطعات اصلی فلزی مانند تیرها و ستون‌ها نصب شده و در مرحله بعد پروفیل قوطی ،نبشی‌ها (بادبندها)، گیرت (زیرسازی افقی ساندویچ پانل) نصب می‌شود.

در ادامه ساندویچ پانل‌های سقفی و دیواری با استفاده از پیچ‌های سرمته گالوانیزه (شیروانی) به زیرسازی متصل می‌شوند. در انتها نیز جهت تکمیل آب‌بندی و درزبندی ساندویچ پانل‌ها از ورق فلاشینگ تاج و زیرتاج در خط الراس ساندویچ پانل‌های سقفی استفاده می‌شود.

برای درزبندی پنل‌های دیواری نیز از ورق فلاشینگ کنج، درزگیر، آبچکان، کنار و زیر پنجره و ژوئن دیواری استفاده می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه نصب ساندویچ پانل می‌توانید به آدرس این صفحه در سایت مراجعه نمایید. همچنین تیم فنی نصب آسیا پانل آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی نقشه‌های شاپ و معماری سازه، نصب و اجرای ساندویچ پانل در کاربری‌های مختلف است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *