slider4

محصولات آسیا پانل

آسیا پانل امکان تولید مجموعه‌ای از انواع ساندویچ پانل‌ دیواری و ساندویچ پانل سقفی را فراهم کرده است و شما می‌توانید مطابق با نوع کاربری پروژه مورد نظر خود هر کدام از انواع ورق‌های گالوانیزه، آلوزینک و یا آلومینیوم را با فوم‌های مختلفی از جمله فوم پلی اورتان، پلی استایرن، اکس پی اس و پشم سنگ انتخاب کنید.

در این صفحه از سایت آسیا پانل می‌توانید مجموعه‌ای از محصولات پیش ساخته آسیا پانل را مشاهده نمایید و بعد از انتخاب نوع ساندویچ پانل مورد نظر خود بر اساس نوع کاربری با کارشناسان آسیا پانل تماس حاصل نمایید و از مشاوره‌های فنی رایگان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است تمامی محصولات آسیا پانل با استفاده از بهترین متریال و جدیدترین خط تولید روز اروپا طراحی و تولید می‌شوند. ضمن اینکه زمان تحویل محصولات آسیا پانل حداکثر 10 روز کاری می‌باشد.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری یکی از پرمصرف‌ترین محصولات آسیا پانل به شمار می‌آید که برای پوشش دیوار انواع سازه مانند سوله، کانکس، سردخانه، کلین روم، ساختمان پیش ساخته کاربرد دارد.

مشاهده محصول

نصب ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی برای پوشش سقف بسیاری از سازه‌ها از جمله سوله، کانکس و ساختمان‌های پیش ساخته کاربرد دارد. ساندویچ پانل سقفی آسیا پانل یکی از بهترین انواع متریال برای پوشش سقف محسوب می‌شود.

مشاهده محصول

انواع ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل سردخانه یکی از مهمترین محصولات آسیا پانل به شمار می‌رود که برای ساخت انواع سردخانه‌های صنعتی بزرگ، کوچک، فروشگاهی و حتی اتاق حمل بار از آن استفاده می‌شود.

مشاهده محصول

قیمت ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم برای ساخت انواع اتاق‌ تمیز در صنایع مختلفی مانند تجهیزات پزشکی، داروسازی، الکترونیک، صنایع غذایی و غیره کاربرد دارد. ساندویچ پانل کلین روم یکی از محصولات پرمصرف آسیا پانل است.

مشاهده محصول

خرید پانل سردخانه

ساندویچ پانل پلی اورتان

فوم پلی اورتان یکی از بهترین انواع فوم‌ها در ساختار ساندویچ پانل‌ها به شمار می‌رود و مشخصه اصلی آن مقاومت در برابر حرارت و رطوبت است. ساندویچ پانل پلی اورتان در دو نوع پلی اورتان نسوز و کندسوز تولید می‌شود.

مشاهده محصول

خرید ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل گالوانیزه

ورق گالوانیزه یکی از اجزای اصلی ساندویچ پانل‌ گالوانیزه به شمار می‌رود این ورق بواسطه داشتن روکشی از عنصر روی در برابر رطوبت، پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بسیار بالایی دارد.

مشاهده محصول

ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل آلوزینک با روکشی از ورق آلوزینک یکی از بهترین انواع ساندویچ پانل‌هاست که به دلیل داشتن روکشی از آلومینیوم و روی برای ساخت انواع سازه در محیط‌های مرطوب مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

مشاهده محصول

ساندویچ پانل چیست

ساندویچ پانل آلومینیوم

ورق آلومینیوم یکی از انواع ورق‌هایی است که برای پوشش ساندویچ پانل با کاربری خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ورق انعطاف پذیری بالایی داشته و در متراژهای بالا تولید می‌شود.

مشاهده محصول

ورق فلاشینگ

ورق فلاشینگ

ورق فلاشینگ یکی از انواع تجهیزاتی است که برای درزبندی و آب‌بندی ساندویچ پانل‌های سقفی به کار می‌رود. ورق فلاشینگ یکی از محصولات آسیا پانل است که در انواع فلاشینگ تاج و زیر تاج تولید می‌شود.

مشاهده محصول

رانر ساندویچ پانل

رانر ساندویچ پانل

رانر ساندویچ پانل یکی از انواع تجهیزاتی است که برای زیرسازی ساندویچ پانل‌های دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. رانر به شکل پروفیل u طراحی می‌شود و در امتداد ساندویچ پانل دیواری نصب می‌شود.

مشاهده محصول

فیتر ساندویچ پانل

فیتر ساندویچ پانل

فیتر ساندویچ پانل قطعه‌ای فلزی است که برای درزبندی ساندویچ پانل‌های سقفی به کار می‌رود و بر روی گام‌ پانل سقفی نصب می‌شود. فیتر یکی از محصولات اصلی آسیا پانل است.

مشاهده محصول

ورق آبرو (گاتر)

ورق آبرو

ورق آبرو یکی از تجهیزاتی است که در انتهای شیب ساندویچ پانل‌های سقفی نصب می‌شود و برای هدایت آب نزولات به سمت زمین کاربرد دارد. ورق آبرو در انواع گوناگونی به توجه به نوع کاربری سازه تولید می‌شود.

مشاهده محصول

درب کلین روم

درب کلین روم

درب کلین روم یکی از بخش‌های مهم و اصلی کلین روم است که با استفاده از ساندویچ پانل و یک قاب از جنس ورق آلومینیوم طراحی و تولید می‌شود.

مشاهده محصول

ورق فلاشینگ کلین روم

فلاشینگ کلین روم

ورق فلاشینگ یکی از انواع تجهیزاتی است که جهت درزبندی و آب‌بندی سازه‌های پیش ساخته به کار می‌رود اما ورق فلاشینگ کلین روم با ویژگی‌های ساختاری متفاوت همراه است.

مشاهده محصول

روشنایی کلین روم

روشنایی کلین روم یکی از فاکتورهای بسیار مهم در محیط‌های حساسی مانند کلین روم است. در این مطلب به ویژگی‌های چراغ کلین روم و نصب چراغ کلین روم پرداختیم.

مشاهده محصول

پس باکس کلین روم

پس باکس کلین روم

پس باکس یکی از تجهیرات بسیار مهم در کلین روم است که یک کانال برای انتقال وسایل بین دو اتاق تمیز و یا کلین روم و محیط غیر کلین رومی ایجاد میکند

مشاهده محصول

درب سردخانه

درب سردخانه

درب سردخانه یگو یکی از نوع درهای صنعتی است که در سردخانه‌ها و انبارهای غذایی استفاده می‌شود. این درها به منظور کاهش ازدیاد دمای داخل سردخانه و جلوگیری از ورود هوای گرم به داخل سردخانه استفاده می‌شوند.

مشاهده محصول

انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل‌ها را بر اساس فاکتورهایی مانند نوع متریال، کاربرد، نحوه اتصال،موقعیت قرارگیری در سازه به انواع گوناگونی طبقه‌بندی می‌کنند. در این مقاله به صورت کامل به این موضوع اشاره کردیم.

مشاهده محصول